Audi A3 hatchback, rok 2018

Audi A3 Hatchback je auto, které představuje dokonalou kombinaci luxusu, výkonu a praktičnosti. Tento model má v sobě nejnovější technologie a designové prvky, které z něj dělají skutečně výjimečné vozidlo.

Představte si, jak sedíte za volantem tohoto krásného hatchbacku. Interiér je navržený s důrazem na detail a pohodlí. Sedadla mají šitou kůží nejvyšší kvality a poskytují vynikající oporu pro dlouhé jízdy. Palubní deska je intuitivní a snadno ovladatelná. Velký dotykový displej usnadní navigaci a ovládání multimédií.

Pod kapotou najdete silný a efektivní motor, který poskytuje vynikající výkon a zároveň je šetrný k životnímu prostředí. Audi A3 Hatchback má nejnovější bezpečnostní technologie, včetně asistenta pro udržování jízdního pruhu, adaptivního tempomatu a systému pro rozpoznávání dopravních značek. Pohonná jednotka 1.8 TFSI naopak vyluzuje příjemný zvuk a disponuje točivou charakteristikou doprovázenou rozumnou spotřebou pohonných hmot.

Tahle audina je také velmi praktická. Jeho kompaktní rozměry a výklopná zadní část umožňují snadné parkování a manipulaci s nákladem. Navzdory svým kompaktním rozměrům nabízí tento model spoustu prostoru pro cestující i zavazadla.

Auto je skutečně auto pro ty, kteří hledají luxus, výkon a praktičnost v jednom balení. Je to auto, které vás bude bavit řídit a které vás bude hrdě reprezentovat, ať už jedete do práce, na víkendový výlet nebo na večeři do města.

Tak neváhejte a objednejte si svůj Audi A3 Hatchback ještě dnes. Uvidíte, že tento model vám nabídne vše, co od moderního automobilu očekáváte, a ještě mnohem více. Auto, které překonává vaše očekáván

Výhody Audi A3 Hatchback

  • Výkon a efektivita
  • Bezpečnostní technologie
  • Praktičnost a komfort
  • Luxusní interiér

Základní parametry

Rok: 2018

Stav počítadla kilometrů: 93177 Km

Obsah: 1.598

Výkon: 85 kW

Dveří: 5

Míst k sezení: 5

Palivo: nafta

Karosérie: hatchback

Metalíza/barva: bílá

Ověřit dostupnost

Nezávazně poptat

Mám dotaz k vozidlu

Audi A3 hatchback, rok 2018Audi A3 hatchback, rok 2018Audi A3 hatchback, rok 2018

Podobné příspěvky